Cudowny jest świat

Płyta z muzyką – to  obok bielizny – jeden z najpopularniejszych prezentów, jakie  darowuje się bliskim z okazji święta zakochanych. Muzyka buduje nastroje, towarzyszy ważnym chwilom w życiu każdego człowieka. I –  jak zdjęcie – wywołuje wspomnienia. W kreacji tych najpiękniejszych niezastąpione będą pełne miłosnych emocji i pozytywnych wibracji piosenki z  płyty „Cudowny świat”. 

 

            Z zakochanymi miłością dzielą się na płycie: Stanisława Celińska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Kurtycz, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Janusz Radek, Stanisław Sojka, Mietek Szcześniak, Małgorzata Walewska, Kasia Wilk i Łukasz Zagrobelny.

„Cudowny świat” to unikatowy krążek i – jak na unikat przystało – powinien  znaleźć się na półce każdego zakochanego kolekcjonera.  Doskonale nadaje się więc na walentynkowy prezent.

Na płytę składa się  13 popularnych, płynących prosto z serca polskich piosenek w nowych niecodziennych aranżacjach. Usłyszymy na niej m.in. Marka Piekarczyka – legendę TSA – wykonującego utwór „Wspomnienie”, aktorkę Stanisławę Celińską śpiewającą tekst Osieckiej „Uciekaj moje serce” czy Krzysztofa Kiljańskiego przywołującego nostalgiczne wspomnienia w utworze „Pamiętasz była jesień”…  Płyta doskonała zarówno do poduszki, słuchania w samochodzie jak i na nastrojową kolację we dwoje…

Dni, których jeszcze nie znamy…

„Cudowny świat” to muzyka po brzegi wypełniona pozytywnym uczuciem, przypominająca o tym, że przed każdym z nas wiele niewiadomych , dlatego warto kochać. Bo  miłość, którą każdego dnia obdarzamy drugiego człowieka – może przenosić nawet i góry. Może sprawić, że świat stanie się lepszy. Wśród niezwykłych melodii i słów, jakie usłyszeć można na tej płycie,  każdy odnajdzie kawałek siebie. Odnajdzie swoje emocje, marzenia i dobro, a także chęć dzielenia się nimi z innymi.

Miłość zawsze jest wspaniała

„Cudowny świat” nie jest zwykłym zbiorem piosenek, które każdego roku zalewają sklepy muzyczne. To hołd złożony idei głoszonej przez profesora Zbigniewa Religę. Lekarza, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udaną transplantację serca i który rozpoczął starania o stworzenie polskiego sztucznego serca. Płyta „Cudowny świat”, wydana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii założoną z inicjatywy prof. Z. Religi przed 20 laty, nagrana została po to, by wspierać budowę systemu wspomagania serca dla dzieci. Dzięki niemu mali pacjenci, którzy przychodzą na świat z wadami w obrębie tego narządu, otrzymają szansę na dorosłe życie. Kupując płytę „Cudowny świat” wydajesz pieniądze na pomoc najmłodszym i dołączasz do grona osób, które podobnie jak Ty wiedzą, że miłość musi umieć nie tylko brać, ale także i dawać.

© Copyright Wszystko 2024